Просимо вибачення, але зараз компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки за її графіком не робочий час.
Ваше замовлення буде прийнято в автоматичному режимі. Відправлення замовлень відбувається з понеділка до суботи.
Дякуємо Вам за розуміння.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Відгуки про компанію Amigo Best
Алена П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині!
Юрий П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще, тріска для копчення завжди в наявності!
Сергій Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякую за відгук, будемо раді подальшій співпраці!
Ірина С.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Котики цей корм не їдять.ітвін в середні чомусь вологий
Коментар продавця
Нам дуже шкода, що Ви змінили свою думку, бо всі корма в нас натуральні, без барвників і підсилювачів смаку, свіжі, одразу з виробництва!
Ірина
Я знаю,але чомусь не хочуть їсти взагалі,даю корм собаці по трошки
Елена Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині!
Тина Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Завжди будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині, звертайтеся ще!
Виолетта Ч.
Відмінно
Наталія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Завжди раді постійним клієнтам, закінчиться, звертайтеся за новою порцією ;) !
Ирина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Завжди будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині, звертайтеся ще!
Анжела П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, звертайтеся ще, є великий вибір смаків свіжого корму (преміум та економ)
Щиро дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині!
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще, тріска для копчення завжди в наявності!
Щиро дякую за відгук, будемо раді подальшій співпраці!
Котики цей корм не їдять.ітвін в середні чомусь вологий
Нам дуже шкода, що Ви змінили свою думку, бо всі корма в нас натуральні, без барвників і підсилювачів смаку, свіжі, одразу з виробництва!
Я знаю,але чомусь не хочуть їсти взагалі,даю корм собаці по трошки
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині!
Завжди будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині, звертайтеся ще!
Завжди раді постійним клієнтам, закінчиться, звертайтеся за новою порцією ;) !
Завжди будемо раді бачити Вас постійним клієнтом в нашому магазині, звертайтеся ще!
Щиро дякуємо за відгук, звертайтеся ще, є великий вибір смаків свіжого корму (преміум та економ)