Просимо вибачення, але зараз компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки за її графіком не робочий час.
Ваше замовлення буде прийнято в автоматичному режимі. Відправлення замовлень відбувається з понеділка до суботи.
Дякуємо Вам за розуміння.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Відгуки про компанію Amigo Best
Юрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре
Коментар продавця
Ми завжди раді постійним клієнтам, звертайтеся ще, свіженький корм з виробництва завжди в наявності!
Андрей З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний корм,собаки їдять з задоволенням.
Коментар продавця
Ваш відгук робить нас щасливими! Дякуємо що обрали наш магазин, ми дуже раді коли клієнти задоволені!
Олег З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякую Вам за відгук, звертайтеся ще!
юрии г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! І чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми дякуємо Вам за відгук і будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину. Свіженький корм завжди в наявності!
Ірина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коту сподобався😻
Коментар продавця
Це чудово що котик задоволений) Звертайся ще, свіжий корм з виробництва завжди в наявності!
Марина К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Незадоволена дуже довгою відправкою та ігнором зі сторони продавця( В час, коли навкруги купа конкурентів і повно аналогічного товару, чекати 4 дні на те, щоб продавець нарешті вже відправив оплачене замовлення - нонсенс. До того ще й обіцяли відправити в понеділок (на 4-й день після оплати і після мого нагадування), а по факту відправили у вівторок, проігнорувавши моє повідомлення про скасування замовлення.
Коментар продавця
Ви оформили замовлення 7 березня після 15.00 На вихідних немає відправок, магазин не працює (так само як і після 18.00), в графіку це прописано! Тому це не ігнор, а вихідні і святкові дні! Вибачте за незручності, гроші Вам повернули одразу, навіть не отримавши назад Вашу відправлену посилку.
Олександр Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко,якісно.
Коментар продавця
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! Чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Сергій Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми вдячні Вам за те, що Ви постійно обираєте наш магазин! І чекаємо на Ваші нові замовлення;)
Тетяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую Вам за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину. Свіженький корм (преміум та економ класу) завжди в наявності!
Все добре
Ми завжди раді постійним клієнтам, звертайтеся ще, свіженький корм з виробництва завжди в наявності!
Гарний корм,собаки їдять з задоволенням.
Ваш відгук робить нас щасливими! Дякуємо що обрали наш магазин, ми дуже раді коли клієнти задоволені!
Щиро дякую Вам за відгук, звертайтеся ще!
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! І чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Ми дякуємо Вам за відгук і будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину.
Свіженький корм завжди в наявності!
Коту сподобався😻
Це чудово що котик задоволений)
Звертайся ще, свіжий корм з виробництва завжди в наявності!
Незадоволена дуже довгою відправкою та ігнором зі сторони продавця(
В час, коли навкруги купа конкурентів і повно аналогічного товару, чекати 4 дні на те, щоб продавець нарешті вже відправив оплачене замовлення - нонсенс.
До того ще й обіцяли відправити в понеділок (на 4-й день після оплати і після мого нагадування), а по факту відправили у вівторок, проігнорувавши моє повідомлення про скасування замовлення.
Ви оформили замовлення 7 березня після 15.00
На вихідних немає відправок, магазин не працює (так само як і після 18.00), в графіку це прописано! Тому це не ігнор, а вихідні і святкові дні!
Вибачте за незручності, гроші Вам повернули одразу, навіть не отримавши назад Вашу відправлену посилку.
Швидко,якісно.
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! Чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Ми вдячні Вам за те, що Ви постійно обираєте наш магазин! І чекаємо на Ваші нові замовлення;)
Дякую Вам за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину.
Свіженький корм (преміум та економ класу) завжди в наявності!
Дякую)))