Просимо вибачення, але зараз компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки за її графіком не робочий час.
Ваше замовлення буде прийнято в автоматичному режимі. Відправлення замовлень відбувається з понеділка до суботи.
Дякуємо Вам за розуміння.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Відгуки про компанію Amigo Best
Сергій Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за відгук і за те, що Ви є постійним клієнтом нашого інтернет-магазину, ми це дуже цінуємо! Бережіть себе та близьких, гарного дня!
Юлія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення! Будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Олег С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще!
Наталія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Завжди раді постійним клієнтам, дякуємо що Ви з нами;)!
Тетяна Г.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гавно а не корм !!!
Коментар продавця
Нам дуже шкода що у Вас склалася така думка, наш корм натуральний, без барвників і підсилювачів смаку!
Людмила М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Юрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре.
Коментар продавця
Ми Вам вдячні за відгук, звертайтеся ще, завжди раді постійним клієнтам. Бережіть себе, гарного дня!
Володимир Ш.
Відмінно
Тетяна П.
Відмінно
Супер 👍🤗Рекомендую
Тетяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Про смак , котикам сподобалось )))
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, ми дуже раді що Ви і Ваші котики задоволені ;) Чекаємо на нові замовлення, великий вибір смаків, свіженького корму з виробництва, завжди в наявності!
Дякую за відгук і за те, що Ви є постійним клієнтом нашого інтернет-магазину, ми це дуже цінуємо!
Бережіть себе та близьких, гарного дня!
Щиро вдячні за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення! Будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще!
Завжди раді постійним клієнтам, дякуємо що Ви з нами;)!
Гавно а не корм !!!
Нам дуже шкода що у Вас склалася така думка, наш корм натуральний, без барвників і підсилювачів смаку!
Дякую за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Все добре.
Ми Вам вдячні за відгук, звертайтеся ще, завжди раді постійним клієнтам. Бережіть себе, гарного дня!
Супер 👍🤗Рекомендую
Про смак , котикам сподобалось )))
Дякуємо за відгук, ми дуже раді що Ви і Ваші котики задоволені ;)
Чекаємо на нові замовлення, великий вибір смаків, свіженького корму з виробництва, завжди в наявності!