Просимо вибачення, але зараз компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки за її графіком не робочий час.
Ваше замовлення буде прийнято в автоматичному режимі. Відправлення замовлень відбувається з понеділка до суботи.
Дякуємо Вам за розуміння.
Все чудово!Буду звертатись до Вас!Дякую)🌻
Спасибо за хороший корм по хорошей цене! 🤝