Дякуємо за ваше звернення! Зараз ми не працюємо, адже це поза робочим часом або вихідний. Але всі ваші заявки будуть оброблені, і в найближчий робочий час ми відправимо ваші замовлення.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Отзывы о компании Amigo Best
Коваленко Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не перший раз. Котики передають - дякую.
Андрей Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ніна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ярослав Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую! Переможного й щасливого Нового року! Процвітанню бізнесу!
юрий в.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ребята на своем месте!!! оперативно,на высшем уровне. все по коптил . товар отличный.
Ольга Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
денис н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ирина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Корм собакам сподобався, передають вітання с прийдешніми святами! Після супових наборів, корм їдять з задоволенням, хоча в кормах дуже вибагливі, щиро дякую!
Артем Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив 10 мішків.Привезли дуже швидко(раніше заявленого перевізником).Все чудово запаковано по 2 мішечки у коробку( тіки перевізник над двома коробками по-знущався, дуже побиті,мішечки цілі. Нова пошта- що казати). Магазину велике дякую, виробникові теж, корм на перший погляд не поганий,запах приємний. Собачки їдять ізадоволенням. Всім дякую, з наступаючими. Будемо замовляти тут і надалі. Всім раджу.
Замовляю не перший раз. Котики передають - дякую.
Дякую! Переможного й щасливого Нового року! Процвітанню бізнесу!
Ребята на своем месте!!! оперативно,на высшем уровне. все по коптил . товар отличный.
Корм собакам сподобався, передають вітання с прийдешніми святами! Після супових наборів, корм їдять з задоволенням, хоча в кормах дуже вибагливі, щиро дякую!
Замовив 10 мішків.Привезли дуже швидко(раніше заявленого перевізником).Все чудово запаковано по 2 мішечки у коробку( тіки перевізник над двома коробками по-знущався, дуже побиті,мішечки цілі. Нова пошта- що казати). Магазину велике дякую, виробникові теж, корм на перший погляд не поганий,запах приємний. Собачки їдять ізадоволенням. Всім дякую, з наступаючими. Будемо замовляти тут і надалі. Всім раджу.
Все добре, чудовий продавець)