Дякуємо за ваше звернення! Зараз ми не працюємо, адже це поза робочим часом або вихідний. Але всі ваші заявки будуть оброблені, і в найближчий робочий час ми відправимо ваші замовлення.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Отзывы о компании Amigo Best
Юрий К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре
Комментарий продавца
Ми завжди раді постійним клієнтам, звертайтеся ще, свіженький корм з виробництва завжди в наявності!
Андрей З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний корм,собаки їдять з задоволенням.
Комментарий продавца
Ваш відгук робить нас щасливими! Дякуємо що обрали наш магазин, ми дуже раді коли клієнти задоволені!
Олег З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякую Вам за відгук, звертайтеся ще!
юрии г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! І чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Наталія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ми дякуємо Вам за відгук і будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину. Свіженький корм завжди в наявності!
Ірина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Коту сподобався😻
Комментарий продавца
Це чудово що котик задоволений) Звертайся ще, свіжий корм з виробництва завжди в наявності!
Марина К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Незадоволена дуже довгою відправкою та ігнором зі сторони продавця( В час, коли навкруги купа конкурентів і повно аналогічного товару, чекати 4 дні на те, щоб продавець нарешті вже відправив оплачене замовлення - нонсенс. До того ще й обіцяли відправити в понеділок (на 4-й день після оплати і після мого нагадування), а по факту відправили у вівторок, проігнорувавши моє повідомлення про скасування замовлення.
Комментарий продавца
Ви оформили замовлення 7 березня після 15.00 На вихідних немає відправок, магазин не працює (так само як і після 18.00), в графіку це прописано! Тому це не ігнор, а вихідні і святкові дні! Вибачте за незручності, гроші Вам повернули одразу, навіть не отримавши назад Вашу відправлену посилку.
Олександр Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко,якісно.
Комментарий продавца
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! Чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Сергій Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ми вдячні Вам за те, що Ви постійно обираєте наш магазин! І чекаємо на Ваші нові замовлення;)
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую Вам за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину. Свіженький корм (преміум та економ класу) завжди в наявності!
Все добре
Ми завжди раді постійним клієнтам, звертайтеся ще, свіженький корм з виробництва завжди в наявності!
Гарний корм,собаки їдять з задоволенням.
Ваш відгук робить нас щасливими! Дякуємо що обрали наш магазин, ми дуже раді коли клієнти задоволені!
Щиро дякую Вам за відгук, звертайтеся ще!
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! І чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Ми дякуємо Вам за відгук і будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину.
Свіженький корм завжди в наявності!
Коту сподобався😻
Це чудово що котик задоволений)
Звертайся ще, свіжий корм з виробництва завжди в наявності!
Незадоволена дуже довгою відправкою та ігнором зі сторони продавця(
В час, коли навкруги купа конкурентів і повно аналогічного товару, чекати 4 дні на те, щоб продавець нарешті вже відправив оплачене замовлення - нонсенс.
До того ще й обіцяли відправити в понеділок (на 4-й день після оплати і після мого нагадування), а по факту відправили у вівторок, проігнорувавши моє повідомлення про скасування замовлення.
Ви оформили замовлення 7 березня після 15.00
На вихідних немає відправок, магазин не працює (так само як і після 18.00), в графіку це прописано! Тому це не ігнор, а вихідні і святкові дні!
Вибачте за незручності, гроші Вам повернули одразу, навіть не отримавши назад Вашу відправлену посилку.
Швидко,якісно.
Дякуємо що постійно обираєте наш магазин, ми це дуже цінуємо! Чекаємо на Ваші нові замовлення, гарного дня!
Ми вдячні Вам за те, що Ви постійно обираєте наш магазин! І чекаємо на Ваші нові замовлення;)
Дякую Вам за відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину.
Свіженький корм (преміум та економ класу) завжди в наявності!
Дякую)))