Дякуємо за ваше звернення! Зараз ми не працюємо, адже це поза робочим часом або вихідний. Але всі ваші заявки будуть оброблені, і в найближчий робочий час ми відправимо ваші замовлення.
Amigo Best
+380 (66) 346-00-91Менеджер
+380 (67) 346-00-91Менеджер
+380 (50) 551-49-69Директор
Отзывы о компании Amigo Best
Сергій Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую за відгук і за те, що Ви є постійним клієнтом нашого інтернет-магазину, ми це дуже цінуємо! Бережіть себе та близьких, гарного дня!
Юлія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення! Будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Олег С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще!
Наталія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Завжди раді постійним клієнтам, дякуємо що Ви з нами;)!
Тетяна Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гавно а не корм !!!
Комментарий продавца
Нам дуже шкода що у Вас склалася така думка, наш корм натуральний, без барвників і підсилювачів смаку!
Людмила М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Юрий К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре.
Комментарий продавца
Ми Вам вдячні за відгук, звертайтеся ще, завжди раді постійним клієнтам. Бережіть себе, гарного дня!
Володимир Ш.
Отлично
Тетяна П.
Отлично
Супер 👍🤗Рекомендую
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Про смак , котикам сподобалось )))
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, ми дуже раді що Ви і Ваші котики задоволені ;) Чекаємо на нові замовлення, великий вибір смаків, свіженького корму з виробництва, завжди в наявності!
Дякую за відгук і за те, що Ви є постійним клієнтом нашого інтернет-магазину, ми це дуже цінуємо!
Бережіть себе та близьких, гарного дня!
Щиро вдячні за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення! Будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Дякую за позитивний відгук, звертайтеся ще!
Завжди раді постійним клієнтам, дякуємо що Ви з нами;)!
Гавно а не корм !!!
Нам дуже шкода що у Вас склалася така думка, наш корм натуральний, без барвників і підсилювачів смаку!
Дякую за позитивний відгук, будемо раді бачити Вас постійним клієнтом нашого магазину!
Все добре.
Ми Вам вдячні за відгук, звертайтеся ще, завжди раді постійним клієнтам. Бережіть себе, гарного дня!
Супер 👍🤗Рекомендую
Про смак , котикам сподобалось )))
Дякуємо за відгук, ми дуже раді що Ви і Ваші котики задоволені ;)
Чекаємо на нові замовлення, великий вибір смаків, свіженького корму з виробництва, завжди в наявності!